Toepassing van Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg:

 

Te gebruiken bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, en menstruatiepijn.
Niet te gebruiken bij: overgevoeligheid voor paracetamol of een ander bestanddeel van de tabletten.

 

Ingrediënten van Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg:

De werkzame stof in dit middel is paracetamol.
De andere stoffen in dit middel zijn:
microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en
magnesiumstearaat (E470B).

 

Gebruik van Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg:

Leeftijd: 4 tot 6 jaar: halve tablet. Maximaal aantal tabletten per dag: anderhalve tot twee tabletten.
Leeftijd: 6 tot 9 jaar: halve tablet. Maximaal aantal tabletten per dag: 2 tot 3 tabletten.
Leeftijd 9 tot 12 jaar: 1 tablet. Maximaal aantal tabletten per dag: 3 tot 4 tabletten.
Leeftijd 12 tot 15 jaar: 1 tablet. Maximaal aantal tabletten per dag: 4 tot 6 tabletten.
Volwassen: 1 tot 2 tabletten. Maximaal aantal tabletten per dag: 6 tabletten.
Het toedieningsinterval moet minstens 4 uur bedragen.

Paracetamol HTP 500 mg, tabletten

Productcode: CBG00013NN03
€ 2,49Prijs

    Related Products

    • Instagram
    • Facebook
    • YouTube

    Gondel 10-16, Lelystad NL

    © 2020 CheckBuyGo 

     BTW:  NL002196706B65    KVK:  75817314